O nás


Naše VINOTÉKA pro Vás nabízí světová vína. Čerpáme z dlouholeté zkušenosti a je pro nás ctí pro Vás osobně vybírat to nejlepší, co vinaři nabízí. Stejně jako Vy jsme každoročně nedočkaví, jaká bude úroda a jak kvalitní vína se podaří vinařům s vášní vyrobit.

Vybíráme pro Vás převážně z menších a středních sklepů, kde je patrná osobitá charakteristika a láskyplný přístup každého vinaře. Jsme přesvědčeni, že pokud se právě tento přístup snoubí společně s kvalitní odrůdou a vinicí, vzniká ve správném roce elita vína.

Řada z Vás je již zvyklá na řadu našich „vinařů-stálic“, na které nedáte dopustit a kteří nesmějí v průběhu roku chybět ve Vaší domácí vinotéce.

Jsme současně přesvědčeni, že většina z Vás je nedočkavá na novinky a uvítá nové tipy na kvalitní vína, která Vám dle vašeho přání a chutě s radostí doporučíme, neboť jsme jej ještě před vámi osobně ochutnali.

Nabízíme více než 500 druhů lahvových vín a to především z Čech a Moravy, evropská vína především z Francie, Rakouska, Německa, Španělska, Portugalska, Itálie, Maďarska. V nabídce nechybí vína z Chile a Argentiny, Kalifornie, Jižní Afriky, Austrálie a Nového Zélandu. Milovníky soudových vín uspokojí výběr z 30 druhů nejen z Moravy a Slovenska ale i ze Španělska, Itálie, Maďarska či JAR.

VINOTÉKA nabízí kromě klasických druhů vín (suché, sladké, slámové, ledové, portské či šumivé) i produktů z vinné révy, dále široký sortiment lihovina a destilátů , jimž vévodí cognac, whisky, rum a pálenky z nejrůznějších druhů ovoce.

A abychom šetřili Váš čas, náš sortiment jsme doplnili o některé druhy pochoutek (sýry, salámy, italské a španělské šunky, koření a oleje, omáčky, chutney, čerstvá pesta, olivy, sušená rajčata…)

Dále zde můžete najít široký sortiment BIO produktů rakouské značky SONNENTOR, především čaje a koření, nabízíme rovněž prvotřídní čaje značky Harney & Sons a sypané čaje Oxalis.

Uspokojíme i mlsné jazýčky, v našem sortimentu nechybí belgické pralinky a čokolády, ručně dělané “andělské pralinky”.

Veškeré zboží Vám dle přání zabalíme do zdobných krabiček nebo dárkových balení.

Z našich vinařů nabízíme mimo jiné vinařství: Ampelos, Baloun, Hort, Jedlička a Novák, Lahofer, Kobylí, Kovacs, Krist, Moravíno, Nové vinařství, vinařství Mádl, Michlovský, Mikrosvín Mikulov, Pavlovín, Sedlecká vína, vinařství Na soutoku, Vajbar, Velehrad, Volařík, Znovín Znojmo, Žernosecké vinařství…

Rádi pro Vás připravíme vína s etiketou dle Vašeho přání.

V neposlední řadě si Vám dovolujeme nabídnout řadu vín, jež jsme si vybrali a prodáváme je pod vlastní značkou “Sommelier Selection “, kde kvalita výrazně převyšuje cenu.